Karta ISIC-AZS

ISIC-AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki której masz możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC (dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie, potwierdzenie statusu studenta) oraz korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

 

Dodatkowo występuje też legitymacja ITIC-AZS dla nauczycieli lub trenerów pracujących w klubach lub na Uczelniach.

 Kliknij na zdjęcie poniżej aby wybrać rodzaj legitymacji do przedłużenia i złożyć wniosek

 

 

 

Dzięki posiadaniu tej karty możesz brać udział w treningach sekcji sportowych KU AZS Politechniki Poznańskiej, startować w zawodach organizowanych przez AZS czyli Akademickie Mistrzostwa Wlkp. czy też Akademickie Mistrzostwa Polski oraz uczęszczać m.in. na zajęcia siłowni rekreacyjnej (po dokonaniu dodatkowej opłaty).

 

ISIC (International Student Identity Card) to…
…jedyny dokument potwierdzający status studenta i ucznia na całym świecie oraz gwarancja dostępu do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie w tym 4486 w Polsce. ISIC jest uznawany w 116 krajach świata i co roku korzysta z niego około 10 milionów osób na całym świecie.

 

Jakie korzyści daje karta ISIC-AZS poza systemem ISIC?
Posiadacze tej karty uprawnieni są do 10% zniżki na korzystanie z usług Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego w Wilkasach, Gdańsku – Górkach Zachodnich oraz Zieleńcu. Ponadto Organizacje Środowiskowe AZS oraz jednostki AZS mają prawo stosowania własnych ulg i zniżek obejmujących swoich członków AZS.

 

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)…
Posiadacz karty ISIC-AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w AXA Polska S.A. na kwotę 6500 zł. (Standard) , na kwotę 25.000zł (Komfort) lub 75.000 zł (Sport) oraz ma możliwość wykupienia dodatkowego doubezpieczenia dotyczącego m.in. leczenia za granicą i sportów ekstremalnych.

 

Gdzie wyrobić lub zaktualizować kartę ISIC-AZS?
Aby wyrobić lub aktualizować kartę ISIC-AZS należy udać się do naszego Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Poznańskiej ul. Piotrowo 4 (pok.226).

 

W roku akademickim 2017/2018 ubezpieczycielem członków Akademickiego Związku Sportowego jest firma TU SA GOTHAER, która na okres 1.10.2017 – 30.09.2018 oferuje dwa rodzaje polis NNW: „Standard” (opłata 50zł), "Komfort (opłata 90zł) i „Sport” (opłata 440zł) oraz STANDARD JUNIOR na 13 miesięcy od 1.09.2017-30.09.2018 w cenie 50zł.

 

Dane do przelewu:
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS
UL. NOSKOWSKIEGO 25
61-705 POZNAŃ
 
 
W tytule przelewu: WPŁACAJĄCY (nazwisko i imię), SEKCJA (jaka?), SKŁADKA CZŁONKOWSKA 2017/2018
Politechnika Poznańska