Karta ISIC-AZS

Od tego roku akademickiego (2021/22) legitymacje ISIC wyrabiać będzie każdy osobiście przez system Planeta AZS na stronie: 
 
Każdy sam, indywidualnie wypełnia wniosek i przelewa składkę przez system szybkich płatności. Formularz jest bardzo podobny do tego, który znamy z poprzednich lat. Nie będzie już plastikowych kart ISIC tylko karty online (chyba, że chcecie posiadać kartę w "realu" to za dodatkową opłatą można sobie taką zamówić).
UWAGA! Ważne! Wypełniając wniosek w zakładce klubu należy wybrać —- KLUB UCZELNIANY AZS POLITECHNIKI POZNAŃSKIEJ !!! (tylko wybierając KU AZS PP będziecie widoczni w naszej bazie; w przypadku wybrania innego klubu - zawodnik sekcji nie będzie naszym członkiem dlatego to tak istotne) !!!
Wysokości składek uległy zmianie i wynoszą odpowiednio 70zł/110zł/1000zł, w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia.
 

ISIC-AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, dzięki której masz możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC (dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie, potwierdzenie statusu studenta) oraz korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

Wszystkie dokumenty - informacje o wariantach, dokumenty zgłoszenia szkody oraz instrukcje zgłaszania szkody dostępne są na stronie: http://legitymacje.azs.pl/

Dodatkowo występuje też legitymacja ITIC-AZS dla nauczycieli lub trenerów pracujących w klubach lub na Uczelniach oraz legitymacja AZS.

 

Jeśli masz już konto on-line

kliknij na ten napis 

 

Jeśli nie masz jeszcze konta on-line (nowe konto) kliknij na ten napis

 

 

 

 

Dzięki posiadaniu tej karty możesz brać udział w treningach sekcji sportowych KU AZS Politechniki Poznańskiej, startować w zawodach organizowanych przez AZS czyli Akademickie Mistrzostwa Wlkp. czy też Akademickie Mistrzostwa Polski oraz uczęszczać m.in. na zajęcia siłowni rekreacyjnej (po dokonaniu dodatkowej opłaty).

 

ISIC (International Student Identity Card) to…
…jedyny dokument potwierdzający status studenta i ucznia na całym świecie oraz gwarancja dostępu do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie w tym 4486 w Polsce. ISIC jest uznawany w 116 krajach świata i co roku korzysta z niego około 10 milionów osób na całym świecie.

 

Jakie korzyści daje karta ISIC-AZS poza systemem ISIC?
Posiadacze tej karty uprawnieni są do 10% zniżki na korzystanie z usług Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego w Wilkasach, Gdańsku – Górkach Zachodnich oraz Zieleńcu. Ponadto Organizacje Środowiskowe AZS oraz jednostki AZS mają prawo stosowania własnych ulg i zniżek obejmujących swoich członków AZS.

 

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)…
Posiadacz karty ISIC-AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w PZU S.A. na kwotę 6500 zł. (Standard) , na kwotę 25.000zł (Komfort) lub 65.000 zł (Sport) oraz ma możliwość wykupienia dodatkowego doubezpieczenia dotyczącego m.in. leczenia za granicą i sportów ekstremalnych.

 

Gdzie wyrobić lub zaktualizować kartę ISIC-AZS?
Aby wyrobić lub aktualizować kartę ISIC-AZS należy udać się do naszego Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Poznańskiej ul. Piotrowo 4 (pok.226).

 

W roku akademickim 2021/2022 ubezpieczycielem członków Akademickiego Związku Sportowego jest firma PZU S.A., która na okres 1.10.2021 – 30.09.2022 oferuje dwa rodzaje polis NNW: „Standard” (opłata 70zł), "Komfort (opłata 110zl) i „Sport” (opłata 1000zł).

 

Wszystkie dokumenty związane z polisami dostępne są na stronie www pod adresem http://azs.pl/legitymacje